Apie Mus

Erlando Kėvalo UAB - specializuota marškinių siuvimo įmonė įkurta 1997m. 

Per 26 nepertraukiamo darbo metus įmonės darbuotojai įvykdė daugybę individualių bei stambių kolektyvinių užsakymų, aprengė ne vieną tiek Lietuvos, tiek užsienio įmonę, darbo kolektyvą ir sukaupė didžiulę gamybos patirtį.

Stilinga ir vienoda apranga – kiekvienos įmonės kolektyvo įvaizdžio dalis. Mūsų įmonė gali pasiūti  kokybiškus marškinius pagal Jūsų modelį  arba gali pasiūlyti Jums pasirinkti iš įmonėje sukurtų modelių pavyzdžių. Taip pat siūlome galimybę sukurti savo išskirtinį spalvų ar audinių raštų derinį, išskirtinį siuvinėjimą ar logotipą, reprezentuojantį Jus ar Jūsų įmonę.

Sukaupta darbo patirtis suteikė drąsos  pradėti individualių marškinių siuvimą.  Jei Jūs parduotuvių lentynose nerandate Jūsų individualumą pabrėžiančių marškinių su subtiliu išskirtinumu, užsukite pas mus ir Jūsų norai bei idėjos iš svajonės taps realybe.

Karantino laikotarpiu siuvome medicininę aprangą; pasiuvome daugiau nei 2000 daugkartinių veido kaukių, kurios visos be išimties buvo skirtos labdarai – padovanotos Kauno klinikų bei Kauno klinikų filialo Onkologijos ligoninės medicinos darbuotojams.  

Šiuo nelengvu visai Lietuvai metu, siekiant išlaikyti darbo vietas, atliekame įvairias siuvimo paslaugas, kuriame naujus gaminius, kuriuos su malonumu pristatome Jums. Netrukus planuojame pristatyti dar kelis naujus projektus. Gal būt mūsų įmonės e-parduotuvėje rasite tai kas Jums patiks.